Ørnulf Olsen Aamlid

Partner/Advokat
E-post: aamlid@dalan.no
Telefon: 918 00 902

arbeidslivsjuss - arbeidsrettsavdeling - arbeidsrett - ansettelse - arbeidsavtale - nedbemanning - oppsigelse - omstilling - oppsigelse - avskjed - skilsmisse - sluttpakke - sluttavtale - sluttavtaler - sluttpakker

Carl Bore

Partner/Advokat (H)
E-post: bore@dalan.no
Telefon: 976 46 461

Helene Klæt Gjersheim

Fast advokat
E-post: gjersheim@dalan.no
Telefon: 924 53 008

Svein Steinfeld Jervell

Partner/Advokat
E-post: jervell@dalan.no
Telefon: 414 78 644

Jon-Andreas Lange

Partner/Advokat
E-post: lange@dalan.no
Telefon: 976 09 149

William Nybø

Partner/Advokat
E-post: nybo@dalan.no
Telefon: 909 24 710

Harald O. Sletner

Partner/Advokat (H)
E-post: sletner@dalan.no
Telefon: 952 89 427

Hanne-Marie With Solvang

Senioradvokat
E-post: solvang@dalan.no
Telefon: 995 94 707